TRISONIC fakoemulsifikace systém

TRISONIC fakoemulsifikace systém
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Model: TRISONIC

Americká FDA schválila

Vyrobeno v USA, Inc MTP


Zvýraznění:

• Nízké náklady
• Opakovaně příslušenství
• Vyrobeno v USA
• Pokročilé vysokého výkonu ultrazvuku
• Nízké pulsace peristaltické čerpadlo
• Vestavěný vitrektomii a kauter
• 12.1" velký skládací barevný LCD dotyková obrazovka

• Uživatelsky přívětivé ovládání

Specifikace:

PůvodVyrobeno v USA
HmotnostPřenosná, lehká váha
ObrazovkaDotykový displej 12,1 ''
Hlas:Ano
Paměť: 24 uživatelské programy24 programy pro uživatele
Provozní režimNÁS, IA, vitrektomii, diatermie
Frekvence40kHz
StavebnictvíTitan
RežimKontinuální režim USA, nás Pulzní režim, nás prasknout mód, nás Micro režim
Typ odsáváníPeristaltická, peristaltické
Maximální podtlak500 mm Hg
Max průtok/ min. 50 ccm
TrubkyRychlé, snadné vkládání kazety
Přední vitrektomiiJednoduchý řez, 60-700 řezů/Min
Typ kompresoruVnitřní
MultifunkčníAno
Programovatelný pedálAno
Motorizovaná infúzní stojanNepovinnéPříbalová zahrnuje:

Celková M3000 konzole balíček, USA násadce, IA násadce, Asp Tip .3mm, Asp Tip .3mm 45 stupňů, Vitrector, USA Tip Pack, kleště, kabel (kauter), pytle, Vinyl pokrýt, volitelný pro automatizované IV tyč košíku


Vlastnosti a výhody:

Rys zabalené, Easy-to použití konzole: Ergonomické provedení pro snadné ovládání, velký, snadno čitelný monitorů. Konzole je mimořádně jednoduché ovládání. Žádné programování, žádné složité displeje, žádné čekání, žádné zmatky.


Průběžně Autotuned Emulgace:
Nejpokročilejší dostupné high-power ultrazvukem mohou emulzi všechny jádra od nejměkčí na velmi nejtěžší hustoty. Kontinuální autotuning obvody dávají vynikající chirurg katarakt ovládat vůbec moc úrovně a jádra hustoty. Tep U/S a U/S studená režimy nabízejí další flexibilitu.


Násadce Phaco celé z titanu:
Vyrobeno výhradně z ultimate chirurgického kovu, tato násadce phaco nebudou korodovat. Mnohem lépe, než nerez Titan zcela skončí možnost koroze. Lehký a prakticky nezničitelný, tato phacohandpiece pohodlí a pocit jsou nepřekonatelné jiné.

Pedál výkon:
Multifunkční pedál s hmatovou zpětnou vazbu poskytuje přesné proporcionální ovládání. Lité hliníkové konstrukci a polyuretan obrněné kabel, aby tento pedál mimořádně trvanlivé, ještě malé a lehké.


Rozšířené zavlažování a aspirace:
Low pulsace, šesti válec peristaltické čerpadlo dává katarakt chirurg úplné vakuum a aspirace regulace průtoku, stejně jako svoboda z přední komory měkčení. Více zvukových tónů neustále vyjadřují stav systému. Vakuum je plně nastavitelný, poskytování bezpečné a adekvátní vakuum pro nejnovější phaco techniky.


Vestavěný vitrektomii a kauter:
Vnitřní vzduchový kompresor eliminuje připojení ke zdroji vzduchu pro vitrektomii. Řezná rychlost je nastavitelná v širokém rozsahu, včetně nastavení single-cut pro volitelné Pneumatické nůžky. Bipolární diatermie přináší předvídatelné tkáně vypalování.

Špičkové komponenty zajišťují spolehlivost:
Kvalita nepřekonatelný obrobku, z přesnost peristaltické čerpadlo pro vakuové snímače odolné nerezové oceli, tento phaco je postaven na poslední. Všechny plechové a šrouby jsou z nerezové oceli pro vynikající odolnost proti korozi.


Nejekonomičtější volbou:

Phacos si MTP jsou podstatně nižší ceny než dostupné phacos od jiných výrobců. Navíc všechny doplňky jsou opakovaně použitelné, zajištění nejnižší náklady na katarakty.

Jdeš do velkoobchodní lékařské, chirurgické oční trisonic fakoemulsifikace systému vyrobené v Číně od jednoho z předních trisonic fakoemulsifikace systému pro oftalmologii výrobců a dodavatelů? Vítejte v hotelu s námi.
Dotaz