Mikroskop údržba

Mikroskop žárovky, protože jiné pracují v různé hodiny a nařídil. Když cibule nahrazena, nezapomeňte na nulu v systému a vyhnout se zbytečným stroj poškození. Pokaždé, když přepnete přepínače, osvětlovací systém, je uzavřít nebo jas na minimum aby se předešlo náhlé vysoké škody na světelný zdroj.

Pro splnění chirurgických zákroků v výběr chirurgického zákroku, velikost zobrazení, definice požadavků, lékaři mohou posunutí přes nožní ovládání boardmediation jako je clona, ohnisková vzdálenost, vysoké a nízké. Nastavení pohybu, pomalu, a když dosáhne mezní polohy, aby to skončilo, Chrono převodu způsobila poškození motorické kontroly selhání.

Mikroskop používat po uplynutí času, společné zámku se objeví mrtvá nebo volné fenomén, pouze společný zámek podle situace vrátí do normálního stavu. Pokaždé, když před použitím mikroskopu žádné volné klouby třeba pravidelně kontrolovat, tak, aby způsobit zbytečné problémy v ordinaci.

Po každém použití bavlny čištění setřete nečistoty na mikroskopu nebo příliš dlouho těžko vyčistit. Mikroskopu obal, aby to v dobře větrané suché, bezprašné, neagresivní plyn prostředí.

Zřízení systému údržby, upravené podle odborníků pro maintenancechecks na pravidelné, nezbytné mechanických systémů, systémů pro pozorování, osvětlovací systémy, zobrazit systémů, opravy a údržba okruhu. Krátce buďte opatrní při použití mikroskopu, nikoliv hrubé zacházení. Prodloužit, operační mikroskop, musel spoléhat na vážný pracovní personál a pozornost a péči o mikroskopu, tak, že je v dobrém stavu, fungovala lépe.