2016 AAO setkání, ChicagoBooth číslo: 250-251


WelcometovisitShanghaiNewEyesintheupcoming2016AAOMeeting! Ourlatestophthalmicportableequipment:portabledigitalslitlamp, portablefunduscameraandotherproducts, willbeondisplayforyourexperienceandguidance!

Americká akademie oftalmologie (AAO) byla založena v roce 1980, nyní má více než 7000 členů. Jako světa #39; s největší a nejrozsáhlejší vědecká konference o oftalmologie AAO pokrývá všechny otázky oftalmologie a specialistů. Je to nejlepší místo pro další informace o on-the-spot vzdělávání od kolegů po celém světě. AAO výstava je také světa #39; s nejlepší platformu pro zobrazení mezinárodních oftalmologie související lékařské produkty a vybavení, k nalezení zákazníků, rozvíjet nové trhy a podporovat mezinárodní publicitu.

Hlavní témata konference: katarakta, nemoci rohovky a vnější, glaukom, nitrooční zánět, uveitida, oftalmologie, oftalmologie, oftalmologie, oftalmologie, oftalmologie, strabismus chirurgie, rehydratace, sklivcové nemoci, vizuální rehabilitace a tak dále.


Na displeji
Držadlo Fundus kamera


Zpracování HD obrazu a stabilní výkon

Nonmydriatic a široký pohled

Snadná obsluha a portable provádět

Servis velkých objemů dat a různé režim čtení

Zastřelil a uložit, reálném čase přenosu fotografií fundus přes WIFI
Přenosný digitální štěrbinovou lampu

High Definition andStable obrázek

Zvětšení 10 x a v reálném čase displeje s vysokým rozlišením Imaging, přesnější podrobné posouzení


Zbrusu nový optický systém Velké zorné pole

Profesionální optický Design pro přední fotografii vám nabízí jasný a světlý obraz.


Snadná obsluha a vynikající přenosnost

Elegantní vzhled s ergonomií a zlidštění aplikace, poskytuje praktický a výkonný produkt. Jedno tlačítko, obrázek přední HD je zachycena.


Nezávislý výzkum a vývoj adaptér série nové oči