Porozumění znalosti aktivně s vyšetření optometrie optik

Brýle

Brýle pro přijímání optometrie, když většina lidí jsou pasivní. Pro získání přesnějších oko testovací data, můžeme udělat nějaké změny, tak, aby se stal "pasivní" na "aktivní", což je třeba porozumět základům optometrie, aktivně s optik testování a respektovat realitu lomu údajů.


Často zaměřují na základní znalosti umožňuje nám optometrie optometrie dosáhnout ideální výsledky, jen třeba vědět, že některé také potřebují být proaktivní s testem znalosti optometrie optik.


Podle pokynů v optometrie a vizuální cíl fixace. Optik v stanovení refrakčních, často používají ukazatel nebo jazyky naznačuje, že bychom se měli podívat na cíle, dostaneme nejlepší tipy a spuštění, můžete tak učinit v časovém limitu, je rovněž nutné aktivně spolupracovat optik uvádí, že vidět skutečné vize. Pouze naši uvedená vize je reálná a bude udržovat přesnost optometrie, získat přesné a optimální stupeň korekce.


V optometrie těm, kteří nosí brýle by měly věnovat pozornost realitě. Problemsshould ne strach, v souvislosti s efektivní komunikace a pak hledat řešení, by měla aktivně komunikovat a optiků získat co nejpřesnější míry realistické optometrie.