Jak získat přesné oční test?

Online

Online brýle, které před dvěma lety byl poměrně nový způsob nakupování, ale teď to bylo velmi časté. Obchodní skupiny, zejména ty mladé a administrativních sil, podíl může být vyšší. I přes velký počet lidí, dostal brýle pro tento nový způsob nakupování online. Nicméně, pro ty, kteří nejsou vybavena brýle z Internetu zvažuje snaží příteli, doporučuje se, aby měli uklidnit, nezapomeňte ujistěte se, že jaký druh brýlí z Internetu by měl mít podmínku.


Ve skutečnosti online brýle pro nejdůležitější je mít přesné a up-to-date brýle optometrie. Další miliardy podle Li optik zavést brýle Mall, jak profesionálním okem na jejich oči.


První krok: nazývá šetření, General Hospital optometrie profesionální brýle, před před optometrie, optiků, optometrie bude první předchozí Dai Jingshi opotřebení zvyky a detailní znalost pracovního prostředí, také je třeba vědět, zda optometrie refrakční historie nebo operace očí, oční choroby a další podmínky.


Druhý krok: vést počítačovou optometrie, je prostřednictvím elektronické oči tooptometry refrakční státu objektivně a předběžné odhady a většina accuratedegree je nutné po dokončení další vizuální vyšetření lze určit.