Plochy Fundus kamera

Plochy Fundus kamera
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Jdeš do velkoobchodní lékařské, chirurgické oční plochy fundus kamery v Číně od jednoho z předních plochy fundus kamera pro oftalmologii výrobců a dodavatelů? Vítejte na kontrolu cenu u nás.

TNF-505-mydriatic digitální fundus kamery integruje funkci mydriatic a non-mydriatic fundus fotografie. Tímto způsobem lze snadno požadavkům denní ambulantní služby pro oftalmologii a bude také výkonný nástroj pro fundus screening efektivní a vysoce kvalitní fundus obraz roztokem. Poskytuje komplexní fundus obrazy s vysokou efektivnost. Horní pixelů, zobrazovací systém SLR a vynikající optický systém, jsou větší výhody TNF505 fundus kamery než jiné značky.


Vnější SLR zobrazovací systém, poskytuje uživatelům snadný přístup fotografií ve vysokém rozlišení.

Vnější SLR systém, nejen poskytuje živé barvy a bohaté detaily, ale také dělá to tak snadné pro upgrade.Horní pixelů nabízí fantastický zážitek s detaily.

Hotel nabízí 18-megapixel obrázky a vynikající optické zobrazovací systém. Tímto způsobem fotografie stále bude nakonec jasné, po částečné zvětšení, což je důležité pro diagnostiku minimální léze.Integrace mydriatic a non-mydriatic fundus fotografie


Integrace mydriatic a non-mydriatic fundus fotografie, plně uspokojuje potřeby profesionálních fundus vyšetření a fundus screeningu.


Jednoduché rozhraní a snadné ovládání

Jednoduchý vzhled, bohatý program imaging asistenční systém a zaměření polohovací systém s dvěma pomocné body, aby operace snadno dostupné i zelené ruce, kteří nikdy nepoužívejte fundus kamery.Nízké baterku střílení mód

Když zvolíte režim střelby na nízké baterku, fundus světlé a jasné fotografie lze stále získat. Ve stejné době, pacient's pohodlí lze zaručit ve velké way.


Dotaz